פרויקטים

במסגרת "אמן מציג אמן"

דלית שרון מציגה את דנה לין

מתוך התערוכה "במעגלי אמנות אחרים"

מוזיאון חיפה 2013
אוצרת: רותי דירקטור
 

בתערוכת אאוטסיידרים במוזיאון חיפה מציגה דלית שרון את דנה לין, אותה פגשה ב"כנפיים", עמותה שהקימה בתל אביב ב- 200​4. בתערוכה מוצגות עבודות משתי סדרות – נגזרות טפט מ-2008-2007, ועבודות מתוך "אלבום המילים המוגנות" מ-2011-2010.

העבודות מצוירות בעט, בצבעי אדום, כחול, ירוק ושחור. הבחירה הצבעונית מוקפדת וסמלית: האדום  הוא צבע של חושניות ואירוטיקה, הכחול מסמל תקשורת, הירוק מייצג את היופי של העולם הפנימי אשר מנסה למצוא גשר אל החיים עצמם. השחור הוא צבע של כוח – שלילי, אבל גם חיובי.

בתערוכה "קו בחומר"  מוצג מערך עבודות בשני מדיומים מרכזיים: החומר הקרמי ורישומי נייר. התערוכה של דודי אלדר מצליחה לייצר מצב נדיר של חיבור בין חקירה אנליטית ובין עולם רגשי מורכב וחושני, בין מינימליזם ובין ריבוי אינטנסיבי, בין ויתור ואיפוק רציונלי ובין עוצמה רגשית ותשוקה.
בסדרת רישומי הנייר, מייצר אלדר בדיוק מיירבי עשרות רבות של רישומים עדינים שהם כמו ריקמה על נייר. הוא מתייחס לנייר כאל חומר – חורט, מקפל,  מדביק , מנקב. "הנייר סופג את הקווים”, מעיד אלדר, והם זורמים עליו רכים, מינימליסטים מחד ועמוסים מאידך - יוצרים שיווי משקל שברירי.

קו וחומר - דודי אלדר 

בית בנימיני מאי -יוני2012

אוצרת - דלית שרון

גלריה לובי -עמותת כנפיים

בשנים 2010-2012 פעלה "גלריה לובי"  במרכז הקהילתי שפירא.

בגלריה הוצגו  מספר תערוכות של יוצרי כנפיים  של אמנים נוספים. 

התערוכה הראשונה - "קבלת פנים -דיוקן" נפתחה בסוף 2010  השתפו בה אמני כנפיים בלבד. תערוכה נוספת היתה  התערוכה "על הקצה" שהיתה פתוחה לכל קהילת האמנים, וכן התערוכה"תופס מקום" ועוד. במקביל אצרה דלית שרון תערוכות יחיד בחללים אלטרנטיביים בתל אביב לציירים  מ"כנפיים".